Qa Mobile

Наприклад, наша команда Customer Care почала працювати за принципом 2 дні удома та 3 дні в офісі ще до того, як Google вирішив впроваджувати таку систему у себе. Найвищі середні зарплати у тестувальників, що закінчили київські виші та Львівську політехніку. Далі йдуть випускники університетів Харкова та Дніпра, а також Львівського національного університету імені Івана Франка (серед вишів, що набрали понад 40 анкет).

  • Тих, хто цінує гнучкість, вивести на часткову віддалену роботу, яку активно практикуємо.
  • Незважаючи на відсутність довіри до цього концепту раніше, зараз вони так само популярні, як і були раніше в офлайн.
  • Майже без змін зарплата Junior і Senior QA – $600 і $2600.
  • Ми пройдемося по особливостях найму на перегрітому ринку і проаналізуємо, які нові інструменти доводиться впроваджувати компаніям, щоб залишатися конкурентними у пошуку кандидатів.
  • Радимо писати так, щоб запам’ятатися вже з першого рядка.
  • Або, як мінімум, постійно підтримувати зв’язок із кандидатом, даючи зрозуміти, що в ньому вкрай зацікавлені.

Більше того, ми почали брати в команду людей на повну віддалену роботу. У розпорядженні команд є багато інструментів, які дозволяють контролювати результати будь-яких куточків світу, де є доступ до інтернету. У нас є 6 людей, яких ми найняли за кордоном і не плануємо зупинятися на цьому. Львівський національний університет імені Івана Франка – $1400. Загалом зарплати тестувальників за останні пів року показують здебільшого негативну динаміку.

Нова Реальність Рекрутингу: Як Продовжувати Наймати На Перегрітому Ринку Та Не Прогоріти

Майже без змін зарплата Junior і Senior QA – $600 і $2600. А ось у QA Engineer і QA Tech Lead відбулося зменшення медіанної зарплати – на $100 і $300 відповідно. Тривіальна річ, яка ігнорується невеликими компаніями та стартапами. Ми були винятком, проте прихід пандемії поставив це питання «ребром».

Ми розуміли, що здоровий робітник — щасливий робітник. І запровадили страхову медицину у компанії з покриттям лікування від Covid-19. Більше того, віддалений відбір з нашого досвіду знижує кількість відмов та перенесення співбесід, адже кандидату не потрібно витрачати зайвий час на дорогу, якщо його плани змінилися. Звичайно, ви зіткнетеся з рядом обмежень, таких як труднощі з різними часовими поясами.

Наш рекрутер відразу зідзвонилася з людиною, поспілкувалася і передала його резюме менеджеру на ознайомлення. Через 2 дні рекрутер отримала ствердний фідбек з резюме та зв’язалася з кандидатом, щоб запросити на співбесіду з майбутнім керівником. Проте отримала відмову, оскільки кандидат уже підписав оффер із іншою компанією. Це навело нас на висновок, що в рекрутингу, як у продажах, довкола ліда потрібно постійно танцювати і нагадувати про себе. Тому, якщо ви можете скоротити свій рекрутинговий процес до 1 дня, краще так і зробити.

Зарплати Українських Іт

Вони поділилися спеціалізованим телеграм-каналом, у якому сиділи українські ASO-фахівці, ми домовилися про розміщення там вакансії і оперативно закрили вакансію. Як конкурувати з такими пропозиціями, якщо сьогодні ваша компанія морально не готова інвестувати великий бюджет у здійснення страхових і корпоративних зустрічей з психологами? Що робити, якщо немає можливості швидко реорганізувати процеси і впровадити інструменти ефективної віддаленої роботи?

QA Mobile являє собою практичний курс тестування на мобільному проекті. Успішно закінчивши цей курс, ви впораєтеся з тестовим завданням на співбесіді і маєте всі шанси стати тестувальником мобільних додатків. У реаліях фрілансу та віддаленої роботи потрібно бути готовим надати кандидату всі можливості для проходження відбору на remote від першої співбесіди до підписання документів. Найчастіше кандидати і зараз вважають за краще проходити інтерв’ю онлайн і вибирають для цього такі незвичайні місця, як автомобіль, лавочка у парку та навіть метро. Ми цей варіант вже випробували на собі і дуже рекомендуємо. Компанія запустила Boosta Academy з курсом із SEO та Linkbuilding-у.

Або, як мінімум, постійно підтримувати зв’язок із кандидатом, даючи зрозуміти, що в ньому вкрай зацікавлені. Наприклад, на наш досвід позицію Junior QA завжди було легко закрити за допомогою розміщення вакансії на тому ж сайті Djinni та роботі з відгуками. Тепер, опублікувавши вакансію там, за 21 день можна так і не отримати жодного відгуку. В результаті впровадження всього вищеописаного за останній рік ми найняли 196 осіб, і 57 з них — за перший квартал 2021 року.

До тестувальників зараховано QA Engineers усіх рівнів та спеціалізацій . Офіційний веб-сайт Національного університету «Львівська політехніка». Усі зарплати вказано в доларах США (за курсом міжбанку), чистими (після сплати податків). Для оцінювання зарплат у вибірках використано медіану. При використанні матеріалів сайту обов’язковою умовою є наявність гіперпосилання в межах першого абзацу на сторінку розташування вихідної статті із зазначенням бренду видання AIN.UA.

Qa Mobile

А за рік до цього ми прийняли менше — 162 спеціалісти, хоча претендент не був настільки балуваний пропозиціями. Нам здається, що саме ці інструменти допомогли Boosta не лише підтримувати найм на звичному рівні, а й у рази його збільшити. Коли одного кандидата звалюється від 10 таких пропозицій щодня, складно бути поміченим.

А значить подібне рішення може спрацювати на короткочасній основі та в екстрених ситуаціях, але в довгостроковій перспективі краще шукати інші способи покращення швидкості та якості найму. Ринок повернувся у бік кандидатів і про це не сказав ще тільки лінивий. У січні 2021 року кількість вакансій дорівнювала кількості відгуків, починаючи з березня — вже перевершувала, і ця тенденція зберігається досі. Стало досить складно знайти певних фахівців, а за ті самі знання тепер просять більше грошей, адже кандидати отримують багато пропозицій від інших компаній. Наразі неможливо передбачити, як довго триватиме така динаміка. Але, як ми вже знаємо, тимчасові міри легко можуть стати постійними.

Але запевняємо вас, що побоювання безпідставні — судячи зі зростаючої динаміки бізнес-показників нашої компанії, продуктивність команди на відстані тільки зросла. Свобода вибору є важливою складовою для сучасного претендента, яку забезпечують багато компаній України. А якщо ви не хочете провисати в лояльності до свого бренду роботодавця, то краще не ігнорувати цей пункт роботи з колегами. Тих, хто цінує гнучкість, вивести на часткову віддалену роботу, яку активно практикуємо.

І якщо раніше подолати її було легко, то з напливом віддалених членів команди довелося шукати нові варіанти та виводити розваги в онлайн. Незважаючи на відсутність довіри до цього концепту раніше, зараз вони так само популярні, як і були раніше в офлайн. А також кожен має змогу знайти нових друзів, Вакансія QA Automation Engineer (JavaKotlin) дізнатися більше про інші команди та познайомитися з колективом, не виходячи з дому, за допомогою активності Random Coffee. Якщо ви ставитеся до онлайн заходів зі скептицизмом, моя відповідь — не варто. У нас активність не лише прижилася, а й залучила топ-менеджмент та партнерів компанії.

Ми пройдемося по особливостях найму на перегрітому ринку і проаналізуємо, які нові інструменти доводиться впроваджувати компаніям, щоб залишатися конкурентними у пошуку кандидатів. Якщо на ринку не вистачає фахівців, які задовольняють потреби компанії, можна виростити їх самостійно. Проаналізуйте, управління персоналом які позиції відкриваються у вас найчастіше, та почніть саме з них. Це не означає, що ми відмовлятимемося від офісу, адже частина хлопців не має можливості або бажання працювати вдома. І перед нами відкривається простір для пошуку людей з-за кордону чи бодай інших міст країни.

Радимо писати так, щоб запам’ятатися вже з першого рядка. Ми не побоялися повністю оновити наші вакансії для палаючих позицій, зробити їх не шаблонними, тренди рекрутингу а близькими для конкретного портрета кандидата. Поліна КучковськаПро інновації у рекрутингу сьогодні поговорить HRD компанії Boosta Поліна Кучковська.

Нова Реальність Рекрутингу: Як Продовжувати Наймати На Перегрітому Ринку Та Не Прогоріти

Фото надано компанієюТому ситуація, коли 6 вакансій в роботі у 1 рекрутера, — це абсолютно не те саме, як це було рік тому. Сьогодні через конкуренцію на ринку кількість часу та зусиль, які йдуть на роботу з кожною вакансією, значно зросла. Але в результаті рекрутери лише стали, як програмісти, їх важко знайти і легко втратити. Їхня вартість на ринку збільшилася, а на тиждень вони самі стали отримувати понад 30 пропозицій. До того ж, чим більше рекрутерів в IT, тим більше однотипних пропозицій надходить від них кандидатам. З цього логічно випливає, що збільшення команди рекрутерів не так спрощує найм, як посилює конкуренцію.

Не забувайте, що найм залежить не тільки від пошуку кандидатів, а й від спілкування з ними. Якщо ви шукаєте старших спеціалістів, ви можете запропонувати співпрацю самим спікерам конференції. Головне, бути впевненим, що вам дійсно є що запропонувати з точки зору технологій, умов праці або оплати, щоб не упасти обличчям в бруд. Найвища зарплата у київських QA Manager і QA Tech Lead – $3500 і $3300 відповідно. У Харкові тестувальники-техліди в середньому отримують $2500, у Львові – $3000. Тут розглянуто тестувальників, їх серед опитаних – 1999 спеціалістів.

Зарплати Українських Іт

Матеріали з позначками «Новини компаній», «Блоги» та PR публікуються на правах реклами. Найвища середня зарплата за всіма посадами та спеціалізаціями у Києві ($1890), Львові ($1500) та Ужгороді ($1450).

Не впадайте у відчай — щоб поліпшити якість рекрутингу, є більш економічні підходи, якими я поділюся. Пріоритизація у бік віддаленої роботи приносить деякі негативні наслідки для команди. Наприклад, віддаленим працівникам не в новину зіткнутися зі складністю у підтримці балансу між роботою та відпочинком. А там недалеко і до вигоряння, необхідності зміни обстановки, а значить і бажання змінити місце роботи. Нещодавно ми зіткнулися з кейсом, коли кандидат відправив нам резюме з супровідним листом, у якому розписав у деталях, наскільки сильно хоче стати частиною команди Boosta.

А в кращому разі — створити сприятливі умови для потенційних відгуків щодо реферальної системи. Цей підхід у нашому випадку дав плідний результат, і сьогодні 33% наших вакансій закривається за допомогою внутрішньої програми рекомендацій. Для рекрутера дуже важливо спілкуватися з кандидатами, відвідувати професійні заходи та навіть підтримувати особистий бренд. Якщо ваша компанія в постійних пошуках певних фахівців, завдання рекрутера — відстежувати конференції та школи, які навчають цих фахівців, спілкуватися з організаторами або спікерами. Нам вдалося закрити позицію ASO-фахівця саме завдяки спілкуванню з лекторами школи.

Зарплати Українських Іт

В результаті з 50 студентів на курсі 27 людей захотіли стати частиною Boosta. І серед них аж 8 людей пройшли відбір на наші https://wizardsdev.com/ вакансії. Зважаючи на таку ефективність у нас у планах — охоплення різних напрямків digital-маркетингу і не тільки.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.